Luksusowy apartament I 3 pokoje I Widok na Zatokę

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 55,90 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jurata , Mestwina
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 0 na 2
  • Numer oferty : 00719840
  • Cena za m2 : 27057.25 PLN

Verano Residence - inwestycja o niepowtarzalnym charakterze, doskonale skomponowana z nadmorskim krajobrazem Bałtyku. Tuż przy plaży, w prestiżowej części Juraty, powstało łącznie 11 luksusowych apartamentów.

Czy ten apartament jest dla Ciebie?
Standard apartamentów obejmuje zarówno inteligentne rozwiązania, jak i wysokiej klasy materiały wykończeniowe wraz z bazowym wyposażeniem, co umożliwia natychmiastowe wykorzystanie niezwykłego potencjału lokalu.
Dominuje nowoczesny minimalizm, oparty na wyrafinowanej w swej prostocie architekturze z wykorzystaniem geometrycznych, prostych form i podstawowych kształtów o niebanalnym designie.
Bardzo wysoka jakość realizacji inwestycji oraz wykończenia wnętrz zapewnia najwyższy komfort mieszkańcom.
Verano Residence to także świetna propozycja dla inwestujących w nieruchomości - atrakcyjna lokalizacja i prestiżowy charakter obiektu to czynniki, które szczególnie w wysokim sezonie turystycznym przyciągają licznych przyjezdnych. To idealne rozwiązanie dla osób marzących o własnym apartamencie nad Bałtykiem, który będzie na siebie zarabiał (apartament w skali roku może generować nawet 80 000 zł rocznie ).


Atuty?

Jeśli cenisz czas, wygodę i zdecydujesz się na opcję wykończenia pod klucz otrzymasz gwarancję, iż najmniejszy detal będzie ściśle dopracowany. Apartament może być wykończony w stylu: minimal, modern, skandi lub soft.
----------------------------------
Luksusowy charakter apartamentu uzupełnia inteligentny system sterowania - FIBARO, który umożliwia zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami. System sterowania natężeniem światła został dodatkowo połączony z syreną alarmową.
-----------------------------------
Kameralny budynek posiada trzy kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na miejsca postojowe w hali garażowej oraz saunę.

Inwestycja została zakończona, lokal z częściowym wykończeniem pod klucz gotowy do przekazania nowym właścicielom.

Co w okolicy?
Apartamenty Verano Residence zlokalizowane są przy ulicy Mestwina, w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji - w Juracie. To niezwykle popularny kurort, położony na urokliwym Półwyspie Helskim, w otoczeniu sosnowych lasów. Apartamenty znajdują się są w cichej i spokojnej okolicy, w obrębie Mierzei Helskiej i przypominają letnie rezydencje francuskich kurortów. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie apartamentów, zarówno tarasy, jak i balkony każdego z nich przez większość dnia pozostają nasłonecznione. Zaledwie kilka kroków wystarczy, by znaleźć się tuż przy piaszczystych i szerokich plażach Morza Bałtyckiego i urokliwej Zatoce Gdańskiej. 

Jak z samochodami?
Miejsce postojowe w hali garażowej oraz dodatkowe miejsca na podjeździe.
To idealne miejsce dla Twojej rodziny!

Zadzwoń i dowiedz się więcej. Z przyjemnością zaprezentuję Ci tę wyjątkową nieruchomość! 
_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890

W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl