;

Dlaczego Partner House

Za nami wiele transakcji nieruchomości w Trójmieście, dzięki czemu wiemy jak najskuteczniej kupić lub sprzedać jedną z nich. Naszym klientom proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze oraz dobrane do ich indywidualnych preferencji oferty. Dokładnie zapoznajemy się z posiadanymi w ofercie nieruchomościami, sprawdzając każdy szczegół. Potrafimy docenić potencjał, lokalizację oraz zagospodarowanie przestrzenne. Wszystkie działania opieramy o staranie przygotowaną strategię sprzedaży.jacek-dylag-PX598-EEZFA-unsplashZaopiekujemy
się Tobą w trakcie
całego procesu


Potrzeby naszych klientów są dla nas głównym priorytetem. Czujemy, że jako nasz klient zasługujesz nie tylko na najwyższy standard usług, ale także na to, aby zakup czy sprzedaż nieruchomości był łatwy i przyjemny. Poszukując z nami nieruchomości otrzymasz pełen pakiet usług. Prywatny doradca drobiazgowo dopasuje się do najbardziej wyrafinowanych potrzeb i oczekiwań, spełniając niestandardowe prośby i życzenia. 

Nasza
filozofia


W Partner House wierzymy w to, że odpowiednia nieruchomość to coś więcej niż po prostu dom czy apartament, To coś więcej niż kod pocztowy, więcej niż metry kwadratowe, więcej niż drewniana podłoga. Dom, kiedy jest odpowiedni, to coś więcej niż fizyczne miejsce, w którym przebywasz. To miejsce w którym żyjesz. Jest twoim atrybutem, najlepszym wyrażeniem Ciebie jako indywidualności, pary czy rodziny. W Partner House staramy się w pełni zrozumieć jak wygląda miejsce, które spełni Twoje oczekiwania, zrealizuje Twoje marzenia oraz wyrazi Twoją niepowtarzalną osobowość. A potem używamy tej wiedzy, naszego  doświadczenia i znajomości rynku, żeby znaleźć dla Ciebie dom, który wykracza poza te oczekiwania.  


charles-forerunner-3fPXt37X6UQ-unsplash
Dlaczego

powinieneś
wybrać nas?

Mamy doświadczenie, wiedzę i kontakty niezbędne by skutecznie wynająć twoją nieruchomość lub znaleźć dla ciebie odpowiedni dom lub mieszkanie. Jesteśmy najwyższej klasy specjalistami, którzy wyznaczają standardy w swojej dziedzinie. Nasi klienci doceniają świadczony przez nas serwis polecając nas swoim znajomym i partnerom biznesowym. Korzystając z naszych usług nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów ponieważ zawsze pracujemy w systemie success fee i pobieramy wynagrodzenie jedynie w przypadku doprowadzenia do zawarcia transakcji.