;

Nowoczesny bliźniak 135 m2 | Juszkowo

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
820 000 PLN , Pow. 135 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
135 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdańsk Juszkowo , Ogrodowa
Rok budowy:
2025
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
00858488
Powierzchnia działki:
453,69 m2
Cena za m2:
6 074 PLN
Połówka bliźniaka w stanie deweloperskim | 135 m2 | 4 sypialnie | działka 453 m2 I bez PCC

Opis inwestycji
Osiedle składa się z 12 domów w zabudowie bliźniaczej (jednorodzinna dwulokalowa). Do każdego domu przynależy działka o powierzchni ok 400 - 550 m2 wraz z dodatkowym miejscem postojowym.

Duża przestrzeń pomiędzy budynkami i szeroka droga wewnętrzna zapewnią duży komfort i wygodę użytkowania.
Każdy z domów ma powierzchnię użytkową 135 m2 i składa się z:
- na parterze: przestronnego salonu z miejscem na kominek, kuchni, toalety, przedsionka i garażu
- na piętrze znajdować się będą 4 sypialnie, duża łazienka oraz pralnia.
- na poddaszu dodatkowo znajdować się będzie wysoki strych o powierzchni ponad 70 m2. To olbrzymia przestrzeń, którą będzie można wykorzystać do przechowywania wielu rzeczy lub zaadaptować do innych potrzeb.

Do każdego budynku doprowadzone będą wszystkie instalacje czyli: wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, gazowa, elektryczna oraz światłowód. Do budowy wykorzystane zostaną najwyższej klasy materiały np izolację ścian zewnętrznych o grubości 20 cm, ściany z silikatów, okna 3 szybowe i drzwi termo. Ogrzewanie będzie zapewnione z kotła gazowego a w całym domu będzie ogrzewanie podłogowe oraz światłowód. 

Lokalizacja
Inwestycja znajduje się w Juszkowie Kolonii - bardzo dobrze skomunikowanej i spokojnej lokalizacji, pomiędzy Pruszczem Gdańskim a Straszynem.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się piękny las, do którego można wybrać się na spacer oraz ścieżka rowerowa, którą można dojechać do oddalonego o ok 500m placu zabaw wraz z boiskiem typu orlik.
Za kolejnych 500m dotrzemy do przystani kajakowej przy zbiorniku na rzece Radunia, gdzie oprócz pływania kajakiem czy rowerkiem wodnym można rozpalić ognisko, powędkować i pobawić się z dzieckiem na placu zabaw.
Dojazd do osiedla zapewnia nowo wykonana ulica Ogrodowa a cała inwestycja będzie ogrodzona i zamknięta. Na wjeździe pojawi się brama i furtka z wideodomofonem.
Droga wewnętrzna, chodniki, tarasy i podjazdy zostaną utwardzone kostką oraz płytami.


Termin realizacji: IQ 2025
Nieprawidłowy adres E-mail