DOM WOLNOSTOJĄCY I 5 POKOI I ŁAPINO I OD ZARAZ

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 150 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Łapino , Księdza Kordeckiego
  • Rok budowy : 2019
  • Numer oferty : 00986647
  • Powierzchnia działki : 1 200 m2
  • Cena za m2 : 4166.67 PLN

Dom wolnostojący, jednopiętrowy w stanie deweloperskim o powierzchni 150 m2 - do dalszego wykończenia w cichej i spokojnej okolicy, posadowiony na działce o powierzchni 1200 m/2 z garażem dwustanowiskowym.

Atuty:
Cenną zaletą osiedla jest jego spójność architektoniczna i ład urbanistyczny. Osiedle posiada pełną infrastrukturę z ulicami, chodnikami, oświetleniem, a nieruchomości mają kompletne uzbrojenie terenu, np. ścieki komunalne odprowadzane są do oczyszczalni „Wschód” w Gdańsku.
Ze względu na różnice poziomów terenu, dom umieszczony został na tarasie, co pozwoliło znakomicie wykorzystać walory widokowe okolicy i zapewnić szeroką panoramę.

Inwestycja:
Dom należy do EKSKLUZYWNEJ inwestycji o nazwie "Hajduczek Willowe Wzgórza" znajdującej się nad rzeką Radunią w Łapinie (gmina Kolbudy). Miejsce to jest idealną propozycją dla osób poszukujących lokalizacji blisko miasta, ale jednocześnie z dala od jego zgiełku. Położone w otulinie lasu, zamknięte i bardzo ładnie zagospodarowane osiedle pozwala poczuć się naprawdę BEZPIECZNIE. Brukowane ulice, oczko wodne, zadbana zieleń oraz pełna infrastruktura to tylko niektóre z zalet przemawiających za tym, aby uczynić tu zamieszkać. Wszystko to zaledwie 15 km od Gdańska!

Czy to nieruchomość dla Ciebie?
Powierzchnia użytkowa budynku to 150 m/2. Dom rozkładowy, jasny, 5-pokojowy z piwnicą oraz garażem na 2 samochody 32 m2. Wybudowany w stanie deweloperskim w 2019 roku. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe
(pustak ceramiczny + styropian), Ogrzewanie gazem ziemnym.
Pełne wykończenie zewnętrzne domu.
Dach pokryty dachówką betonową typu Roben. Połać dachowa wewnętrzna
przygotowana do docieplenia i okładziny G-K. Okna domu drewniane - dwuszybowe z ekspozycją na wszystkie cztery strony świata.
Stan ogólny jest BARDZO dobry. Ściany wewnętrzne wytynkowane, wykonana instalacja elektryczna.

Co z komunikacją?
Osiedle jest doskonale skomunikowane z Gdańskiem. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się pętla autobusowa, z której jest regularne połączenie autobusowe z centrum Gdańska. Do węzła „Kowale” na obwodnicy północnej jest 11 km, a po przez obwodnicę południową i tunel pod kanałem możemy w krótkim czasie dojechać do Zaspy i Przymorza. Projektowana obwodnica Metropolitalna będzie miała węzeł w odległości 5 km od Łapina, co jeszcze bardziej poprawi skomunikowanie osiedla z Trójmiastem.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890

W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl