Działamy profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem proponując szeroki zakres świadczonych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy kompleksowo do jego realizacji. Działamy zawsze na korzyść klienta.

 

Sprzedaż

Czekanie na klienta nie jest strategią. Rozmawiamy, planujemy i wdrażamy. Robiąc wszystko, aby Twoją nieruchomość sprzedać jak najszybciej i w najlepszej cenie. Na ostateczny efekt, czyli udaną sprzedaż składa się wiele elementów – my zadbamy o wszystkie. Zaczniemy od idealnego przygotowania oferty i prezentacji nieruchomości z najlepszej strony. Potem cały zespół zrobi wszystko, co w naszej mocy, by ją skutecznie sprzedać.

 

 


Wynajem

Mamy sporą sieć kontaktów. Zapewne ktoś z tego grona już czeka na taką nieruchomość, jak Twoja. Ale ostatecznie to Ty decydujesz, komu chcesz ją wynająć, my Ci pomożemy znaleźć tę właściwą osobę. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap wynajmu – od świetnego przygotowania oferty, przez dobór klientów, aż po wszystkie formalności. Jesteśmy bardzo elastyczni w zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Sprawdź, a przekonasz się.

 

 

 

Doradztwo kredytowe

Nie musisz być specjalistą od finansów, by korzystać z najlepszych kredytów i wszystkich możliwych odliczeń, jakie Ci przysługują. Przepisy zmieniają się z dnia na dzień i trzeba trzymać rękę na pulsie, by nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. Pewnie masz swoje sprawy i wolisz gotowe recepty, zamiast marnowania czasu? Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonych niezależnych doradców z aktualnie najlepszą wiedzą biznesową, ekonomiczną i prawną. Wiedzą, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich interesów.

 

 

 

Projektowanie i wykończenie wnętrz

Jeśli cenisz sobie piękne i funkcjonalne wnętrza, bez żadnych kompromisów jakościowych, potrzebujesz firmy, która zadba o każdy szczegół. Tak się składa, że mamy zaufany zespół architektów i firm wykończeniowych, które doskonale potrafią zrealizować ich wizje. W terminie, spełniając najbardziej wyrafinowane prośby i życzenia. Sprawdziliśmy ich – są perfekcyjni w każdym detalu i wrażliwi na potrzeby i oczekiwania zleceniodawców. Spełnią wszystkie Twoje wymagania. 

 
HOME STAGING
Masz tylko 5 sekund, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie!
Co można zrobić, aby szybko sprzedać nieruchomość? Profesjonalna sprzedaż mieszkań i domów, to nie tylko zysk, strategia i bezpieczeństwo, ale również opanowana do perfekcji sztuka wywierania wpływu na ludzkie uczucia, które z kolei są podstawą do podjęcia decyzji o zakupie mieszkania lub domu. Prosty sposób na szybką sprzedaż nieruchomości? Przygotowanie mieszkania tak, aby potencjalny klient mógł w nim stworzyć wizję swojego nowego życia.

Home Staging, to usługa profesjonalnego przygotowania mieszkania do sprzedaży, która niewiele kosztuje, a znacznie skraca czas znalezienia klientów.
Wybierz profesjonalną obsługę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości PARTNER-HOUSE, a my sprawimy, że Twój dom / mieszkanie wyróżni się spośród setek innych ofert i podbije serca nawet najbardziej sceptycznie nastawionych klientów!