;

Poznaj nasze usługi

alberto-castillo-q-mx4mSkK9zeo-unsplash_2


Jeśli chciałbyś sprzedać swoją nieruchomość i zależy Ci na kompleksowej usłudze zapewnionej przez profesjonalistów to jesteśmy naturalnym wyborem. Wielu klientów powierza nam swoje nieruchomości do sprzedaży na zasadzie wyłączności, dzięki czemu możemy skutecznie prowadzić działania marketingowe i zwiększać szansę na korzystną sprzedaż. W ramach naszej usługi dydykowany agent zorganizuje profesjonalną sesję zdjęciową oraz przygotuje opis Twojej nieruchomości. Wspólnie podejmiecie decyzję o wyborze strategii sprzedaży, która zależeć będzie od przyjętych przez Ciebie priorytetów. Po znalezieniu potencjalnego kupca pomożemy w prowadzeniu negocjacji i zgromadzeniu dokumentacji niezbędnej do zawarcia transakcji. Podpowiemy w jaki sposób zrealizować płatność i pomożemy w sporządzeniu protokołu zdawczego. Jednym słowem poprowadzimy za rękę przez cały proces od początku do końca.
Jeśli szukasz domu lub mieszkania dla siebie to jesteś we właściwym miejscu. Doskonale znamy strukturę miasta oraz wszelkie jego niuanse. Wiemy gdzie poszukiwać nieruchomości, które spełnią Twoje oczekiwania. Całościowo zadbamy o proces sprzedaży nieruchomości, począwszy od przygotowania ofert, zorganizowanie spotkania z doświadczonym agentem, który dostosuje się do grafiku klienta aż po negocjacje warunków oraz przygotowanie umowy. Pomożemy zrozumieć mocne strony każdej propozycji i ustawić priorytety stosownie do indywidualnych oczekiwań. Będziemy Ci towarzyszyć w trakcie przekazania nieruchomości, na którym wspólnie dokonamy przeglądu, uzupełnimy przygotowany przez nas protokół przejęcia. Kredyt_1


Nie musisz być specjalistą od finansów, by korzystać z najlepszych kredytów i wszystkich możliwych odliczeń, jakie Ci przysługują. Przepisy zmieniają się z dnia na dzień i trzeba trzymać rękę na pulsie, by nie tracić niepotrzebnie pieniędzy. Pewnie masz swoje sprawy i wolisz gotowe recepty, zamiast marnowania czasu? Oddajemy do Twojej dyspozycji doświadczonych niezależnych doradców z aktualnie najlepszą wiedzą biznesową, ekonomiczną i prawną. Wiedzą, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich interesów.