;

INWESTYCYJNE MIESZKANIE W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI

Mieszkanie na sprzedaż
1 470 000 PLN , Pow. 50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Stara Stocznia
Rok budowy:
2023
Piętro:
4 na 6
Numer oferty:
00237789
Cena za m2:
29 400 PLN
Apartament w doskonałej lokalizacji I 2 pokoje, 1 łazienka, aneks, 5 kondygnacja z windą I Cisza i spokój w samym centrum miasta.

Atuty:
- Inwestycja: Wyjątkowej klasy format współczesnej architektury, płynnie łączący szacunek do historii z architektonicznym kunsztem.
- Doskonała Lokalizacja: W pobliżu wszystko co niezbędne - w okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, restauracje oraz sklepy i centra handlowe.
- Bliskość Atrakcji Turystycznych i Kulturalnych: Mieszkańcy mogą cieszyć się dostępem do licznych atrakcji Gdańska, spacerując po okolicy.
- Wygodna Komunikacja: Świetna infrastruktura komunikacyjna umożliwia łatwe poruszanie się po mieście.

Lokalizacja/Inwestycja:
Inwestycja zrealizowana przez cenionego dewelopera - Invest Komfort. Projekt wyłoniony został w drodze konkursu architektonicznego. Zabudowa tego oryginalnego kompleksu mieszkalno-usługowego bazuje na prostych formach architektury industrialnej. Geometryczny, modernistyczny detal podkreśla formę budynku i stanowi tło dla przestrzeni, która te budynki tworzy.

Informacje o nieruchomości:
Apartament o powierzchni 50 m2 oferuje przestronny salon z aneksem sypialnianym i kuchennym, garderobę łazienkę oraz loggię.
Nieruchomość jest w stanie deweloperskim dzięki czemu można go dopasować całkowicie do własnych potrzeb.
To wyjątkowe mieszkanie w unikalnym kompleksie. Wykończenie części wspólnych na najwyższym poziomie, zapewniającym dostęp do strefy fitness, klubu, sali do jogi, masażu i sauny dla mieszkańców.

Dodatkowe informacje:
- Do nieruchomości przynależy miejsce w hali garażowej wraz z komórką lokatorską - dodatkowo płatne 100 000 zł.
- Dostęp do części wspólnych: biblioteka, sala klubowa, klub fitness, sauna, rowerownia, prywatny taras z roślinnością na I kondygnacji, plac zabaw
- Teren ogrodzony oraz monitorowany 24h na dobę przez ochronę.
KUPUJĄCU NIE PŁACI 2% PCC.
Możliwość wystawienia faktury z 8% Vat, Cena brutto.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Przedstawione powyżej informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości pochodzą od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail