;

Kameralny Apartament I Wyspa Sobieszewska

Mieszkanie na sprzedaż
559 000 PLN , Pow. 36,56 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,56 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Sobieszewo , Uzdrowiskowa
Rok budowy:
2025
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
00858906
Powierzchnia działki:
111 m2
Cena za m2:
15 290 PLN
Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego I Tylko 12 minut do plaży I Z ogródkiem

Architektura
budynków nawiązuje do unikalnego stylu architektonicznego gdańskiej Starówki. Kamienice ułożone w szeregach o szpiczastych szczytach, to element charakterystyczny dla stolicy Pomorza.
Inwestycja obejmuje łącznie osiem urokliwych mieszkań, z których cztery oferują prywatne ogródki, a pozostałe 4 posiadają poddasze z antresolą, które idealnie nadadzą się na dodatkową sypialnię lub miejsce do wypoczynku.
Każdy z lokali posiada osobne wejścia, zapewniając pełną prywatność i niezależność. Dodatkowo każde mieszkanie dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.
___
APARTAMENT NA PARTERZE Z OGRÓDKIEM
Powierzchnia: 36,56 m2
Liczba pokoi: 2
Ogródek: 55 m2 

Co w okolicy?
Wyspa Sobieszewska to doskonałe miejsce dla miłośników natury, ale też osób, które szukają spokojnego i urokliwego miejsca do życia. Wschodnie rubieże Gdańska zachwycają malowniczymi widokami na Morze Bałtyckie i Ujście Wisły. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie tych pejzaży. Mieszkańcy wybierający tu życie będą mieli łatwy dostęp do złocistych plaż, które są oddalone od naszej lokalizacji zaledwie 15 minut drogi pieszo. Odległość do Wisłyto zaledwie 300 metrów od osiedla.
W okolicach inwestycji znajdują się dwa niezwykłe miejsca. Obszar Natura 2000: Ostoja w Ujściu Wisły oraz Rezerwat Przyrody Mewia Łacha. Oba miejsca znajdują się w obrębie 3 km od nieruchomości.

Miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie 10.000 zł
Termin odbioru: I kwartał 2025Nieprawidłowy adres E-mail