;

Opinie


"Uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Jestem wdzięczny Panu Jackowi za całą pomoc oraz współpracę związaną z zakupem mieszkania.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
Zarówno Wasza firma, jak i Pan Jacek zasługujecie na same pozytywne oceny. Polecam".

"Partner-House to biuro nieruchomości oferujące obsługę na najwyższym poziomie. W każdej sytuacji można liczyć na profesjonlną pomoc i poradę. Pan Jacek prowadzi sprawy z dużym zaangażowaniem od samego początku, czyli przygotowania oferty, aż po finalne podpisanie umowy. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobrym kontakcie z klientem. Polecam współpracę!"

"Sprzedałem swoje mieszkanie na gdańskiej Zaspie. Pan Jacek okazał sie bardzo pomocny, służył swoim doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolony z pracy p. Jacka. przeprowadził mnie przez cały proces sprzedaży bez zarzutu. Od pierwszego kontaktu, poprzez znalezienie nabywcy, pomoc przy formalnościach, na każde moje pytanie czy wątpliwości zawsze służył pomocą. Oceniam wykonana prace na 6.
Z cala odpowiedzialnością polecam agencję Partner-House i oby więcej takich profesjonalistów jak pan Jacek".

"Biuro godne polecenia, a przede wszystkim wielkie podziękowania za zaangażowanie i współpracę dla Pana Jacka, który nie tylko wzorowo organizował wszelkie spotkania, zaangażowanie, ale również za fachową pomoc na każdym etapie transakcji."