;

Sopot | 82,2 m2 | Taras 61m2 | Blisko Opery Leśnej

Mieszkanie na sprzedaż
1 857 720 PLN , Pow. 82,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
82,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Sopot , 23 Marca
Rok budowy:
2024
Piętro:
4 na 6
Numer oferty:
00281947
Cena za m2:
22 600 PLN
Apartament w Sopocie, blisko Opery Leśnej I 82,20 m2, 3 pokoje I Eleganckie części wspólne I Ściany zdobią podświetlane lustra i grafiki I Przestronny taras (61 m2) z ozdobnymi drzewkami.

Tło budynku stanowi zalesione wzniesienie, skąd malowniczą ścieżką dostać można się aż do słynnej Opery Leśnej. To urzekające położenie gwarantuje spokój i możliwość wyciszenia wśród natury w niewielkiej odległości od centrum miasta. W okolicy znajdziemy liczne trasy spacerowe, szlaki rowerowe i zapierające dech w piersiach punkty widokowe.
Osiedle zostało przemyślane tak, aby mimo swej nowoczesności i luksusowości, funkcjonowało w pełnej symbiozie i harmonii z pięknym otoczeniem. Budynek idealnie wkomponowuje się zielony pagórek. Dzięki ukształtowaniu bryły w literę „V” mieszkania mogą cieszyć się zarówno dobrym doświetleniem jak i pięknym krajobrazem. Choć prosty i modernistyczny, zaskakuje nieoczywistymi rozwiązaniami, takimi jak kaskadowe ułożenie poziomów oraz dużymi, ozdobionymi roślinnością tarasami.

Budynek to 7 pięter, na których rozmieszczone zostało 108 wyjątkowych mieszkań. Zadbano o to, aby dostępne były zarówno kompaktowe lokale jak i przestronne apartamenty - od 1 do 5 pokoi. Do mieszkań przynależą balkony ze szklanymi balustradami, loggie, przestronne tarasy (aż do 63 m2) z ozdobnymi drzewkami lub wygrodzone zielenią ogródki o powierzchni sięgającej nawet 83 m2. Nie zapomnieliśmy także o takich podstawach komfortowego i bezpiecznego życia w mieście jak: windy, monitoring, portiernia, wózkarnia, stojaki rowerowe i rowerownie. W każdym z mieszkań możliwy jest montaż klimatyzacji. Najmłodszych mieszkańców z całą pewnością ucieszy świetnie wyposażony pac zabaw. A na dachu, do wspólnego użytku mieszkańców, przygotowaliśmy coś zupełnie wyjątkowego - zielony taras widokowy.

Miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 55.000 PLN
Komórka lokatorska : od 4.000 PLN/m2

* zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację apartamentu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą w tej inwestycji.


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail