;

Sceneria Parkowa I Kameralnie I Oferta Specjalna

Mieszkanie na sprzedaż
675 340 PLN , Pow. 53,86 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Mały Kack , Parkowa
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
00285309
Cena za m2:
12 539 PLN
Mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją okien od strony południowo-zachodniej, położone na I piętrze I Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (31,13 m2), sypialni (11,49 m2), oraz łazienki (5,25 m2) I Całość dopełnia przedpokój (5,99 m2) z miejscem na szafę w zabudowie.

Okolica:
Sceneria Parkowa jest jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych tej części miasta. Architektura oparta na gdyńskiej elegancji, wewnętrzna, prywatna przestrzeń, nowoczesne rozwiązania oraz przemyślana obecność zieleni. Wszystko to razem tworzy kameralną enklawę o niepowtarzalnej atmosferze, urodzie i temperamencie.
Mały Kack to jeden z najbardziej poszukiwanych gdyńskich adresów. Skupia zainteresowanie osób wymagających, ceniących prestiż miejsca, zalety miasta i doskonałą komunikację. Komfort najbliższego otoczenia oraz bliskość natury.

Transport i komunikacja:
Lokalizacja Scenerii Parkowej to niezależność i komfort decyzji. W promieniu 500 metrów znajdują się przedszkola, szkoły, restauracje, sklepy, duży market czy nowo powstałe centrum handlowe. Szybką i wygodną komunikację zapewnia ulica Wielkopolska, którą dojechać można w kilka minut do centrum Gdyni lub w odwrotną stronę - do obwodnicy Trójmiasta.
Zaledwie 7 minut autem lub kilkanaście minut rowerem wystarczy, by dotrzeć do centrum biznesowego Gdyni, czy też odpocząć na plaży w Redłowie. Dalsze podróże ułatwi pobliska stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą wygodnie dojedziemy do lotniska w Gdańsku i na malownicze Kaszuby.

Dodatkowe informacje:
Komórka lokatorska 3.240 zł brutto/m2
Miejsce postojowe w hali garażowej 35.640 zł brutto
Miejsce postojowe zewnętrzne 21.600 zł brutto


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail