;

Wykończony pod klucz! Zainwestuj i korzystaj!

Mieszkanie na sprzedaż
679 900 PLN , Pow. 41,54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41,54 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Sobieszewo , Nadwiślańska
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
00385371
Cena za m2:
16 367 PLN
Apartament  B2.18 wykończony pod klucz

Mieszkanie o powierzchni 41,54 m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku 3- piętrowym. Ogromnym atutem nieruchomości to przestronny balkon o powierzchni 5,50 m2

Najnowszy projekt znanego dewelopera realizowany na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej. Kameralną inwestycję tworzą dwa trzykondygnacyjne budynki zlokalizowane przy ul. Nadwiślańskiej. To tylko minuta od Przystani Tramwaju Wodnego nad brzegiem Martwej Wisły. Raj dla miłośników natury z perspektywą inwestycyjną!

Szerokie plaże z pasmem wydm, które chronią przed wiatrem. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta. Sobieszewo to płuca Gdańska.

Malownicze sąsiedztwo wody, a także licznych drzew sprawia, że osiedle to doskonałe miejsce do życia dla miłośników natury. Spokojna okolica o zabudowie willowej, a także walory turystyczne samej Wyspy z kolei docenią inwestorzy zainteresowani zakupem atrakcyjnych apartamentów pod wynajem krótkoterminowy. Kiedy zaś zatęsknimy za mocą wszelkich wielkomiejskich atrakcji, do tętniącego życia centrum miasta jest tylko 15 km.

Do dyspozycji mieszkańców będzie również sauna sucha, a nawet hol wejściowy z kanapą dla gości. Całość inwestycji otoczą ogólnodostępne tereny zielone z nasadzeniem z drzew i krzewów, ławkami, alejkami i innymi elementami małej architektury.

Podana cena jest ceną brutto,  zawiera 23% podatku VAT
Do dyspozycji naziemne miejsce postojowe w cenie 25 000 zł,

Mieszkanie wykończone - Gotowe do odbioru


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail