;

Siedlce | Nowoczesny Apartament | Ogród | 2Pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
710 181 PLN , Pow. 47,95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Siedlce , Jacka Malczewskiego
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
00194253
Cena za m2:
14 811 PLN
W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstanie osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.


WYSOKI KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni kontrola dostępu oraz podgląd z kamer. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

WYRAFINOWANE WNĘTRZA
Inwestycja wita reprezentacyjnym lobby utrzymanym w duchu ponadczasowej elegancji. Główną rolę w tym przeszklonym portalu odgrywa światło, akcentując przestrzeń, uwydatniając kolorystyczne oraz strukturalne połączenia. Niepowtarzalność osiedla podkreślona jest w częściach wspólnych poprzez kontrastujące ze sobą zestawienia, stylowe detale i szlachetne materiały. Kamienny granit czy gres barwiony w masie przełamane są ciepłym drewnem oraz cegłą.

OPIS APARTAMENTU:
Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,01 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (20,57 m2) posiada wyjście przez dwuskrzydłowe drzwi balkonowe na duży taras z ogródkiem o powierzchni 33,53 m2. W mieszkaniu zaprojektowano przestronną sypialnię (14,88 m2) z wyjściem na taras oraz łazienkę (5,37 m2). Mieszkanie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

Elementy dodatkowe oferty:

- Komórka lokatorska 3.240 zł brutto/m2
- Pomieszczenie na akcesoria samochodowe 3.780 zł brutto/m2
- Miejsce postojowe w hali garażowej 37.800 zł brutto 

Apartament dostępny w stanie deweloperskim.

Zapraszamy na prezentację!_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail