;

Mieszkanie 3 pokojowe I Wyjątkowa architektura

Mieszkanie na sprzedaż
496 000 PLN , Pow. 52,95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52,95 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Kokoszki , Stokłosy
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
00960420
Powierzchnia działki:
175 m2
Cena za m2:
9 367 PLN
Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary. Mieszkańcy, oprócz salonu z aneksem kuchennym i sypialni, będą mieli do dyspozycji również trzecie, praktyczne wnętrze o powierzchni ponad 8 m². Można wykorzystać je zależnie od potrzeb na pokój dla dziecka bądź na gabinet lub biuro. Niewątpliwą zaletą tego mieszkania jest przynależny ogród z tarasem - miejsce wymarzone na poranną kawę lub popołudniowy relaks na świeżym powietrzu.

Nowa inwestycja znanego dewelopera w gdańskich Kokoszkach to unikatowe osiedle, w lokalizacji z wyjątkową przeszłością. Inspiracją tej inwestycji była powstała na początku XIX wieku najstarsza w tym rejonie cegielnia Ziegelei Kokoschken, która w latach swojej świetności produkowała cegły, które wykorzystywane były do budowy wielu budynków zarówno w Gdańsku jak i w jego okolicach.
Inwestycja przybliża historię tego miejsca nie tylko lokalizacją ale także poprzez przemyślaną formę budynków, które przypominają dawne zabudowania gdańskich osiedli. Wysokie okna nadają im lekkości, a wnętrzom naturalne doświetlenie o każdej porze dnia i roku. Elewacja, wyłożona płytką klinkierową, w połączeniu ze spiralnymi stalowymi schodami prowadzącymi wprost do ogrodu, podkreśla modny, industrialny charakter tego miejsca.

Osiedle jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie. Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań oraz domów.

Na terenie inwestycji zaplanowano prywatny zagajnik oraz zbiornik wodny - przestrzeń do zorganizowania rodzinnego pikniku czy popołudniowego spotkania w gronie sąsiadów. Z myślą o najmłodszych zaprojektowany został z kolei plac zabaw.

Miejsce postojowe naziemne od: 15 000 PLN

* zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację.

_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail