;

Komfortowy lokal biurowy I 59 m2 I Gdańsk

Biuro na wynajem
3 547 PLN , Pow. 59,12 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
59,12 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Reduta Wyskok
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
00653465
Cena za m2:
60 PLN
Budynek biurowy przy ul. Reduta Wyskok w Gdańsku I Nowa inwestycja biurowa, która została oddana do użytku w styczniu 2020 roku. Trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchnię 825 mkw, mieszcząc 32 w pełni wykończone lokale biurowe.

Budynek jest wyposażony w windę, system klimatyzacji (autonomiczny dla każdego pomieszczenia) oraz otwierane okna. Bezpieczeństwo w budynku zapewnia system telewizji przemysłowej (CCTV), system kontroli dostępu oraz system alarmowy, który nadzoruje firma ochroniarska. Dostęp do usług teletechnicznych zapewniają doprowadzone do budynku światłowody trzech niezależnych operatorów.

Do dyspozycji najemców została oddana ogólnodostępna kuchnia. Na terenie obiektu udostępniono bezpłatny Hotspot WiFi. Zastosowano także udogodnienia dla rowerzystów, w tym: stojaki na rowery, prysznice. Dookoła budynku występują liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe (obszar znajduje się poza strefą płatnego parkowania).

Obecnie prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 59,12 m2, który mieści się na pierwszym piętrze budynku.

Warunki:
Koszt najmu powierzchni zawiera się w przedziale od 56 do 60 zł/mkw netto i jest zależny od łącznej wynajętej powierzchni oraz okresu najmu. W budynku nie stosuje się dodatków czynszowych w postaci współczynnika powierzchni wspólnych. Opłata eksploatacyjna wynosi 16,00 zł/mkw netto i jest rozliczana zgodnie z poniesionymi wydatkami dwa razy w roku.

Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Nieprawidłowy adres E-mail