;

Ustka - Dochodowy ośrodek hotelowo - wypoczynkowy

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
4 980 000 PLN, Pow. 1 141 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 141 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
27
Lokalizacja:
Ustka , Wrzosowa
Rok budowy:
2005
Numer oferty:
00427548
Powierzchnia działki:
1 075 m2
Cena za m2:
4364.59 PLN
Ustka, Ośrodek wypoczynkowy I Gotowa inwestycja I Powierzchnia użytkowa 1141 m2 I Dochodowy, znakomicie prosperujący I Zlokalizowany w nadmorskiej, najchętniej odwiedzanej przez turystów miejscowości.

Dla kogo?
Nieruchomość przeznaczona dla osób szukających unikatowego luksusowego miejsca, chcących połączyć inwestycje wraz z dochodowym biznesem. Dla inwestorów zamierzających prowadzić działalność biznesową skierowaną dla wymagających klientów.
Idealna oferta dla szukających niepowtarzalnej inwestycji nad morzem, dla osób z branży, które chcą poszerzyć swoją obecną ofertę o kolejny obiekt.

Czy to jest to, czego szukasz?
Obiekt zaprojektowany w nowoczesnym stylu jako obiekt gastronomiczno- hotelowo - konferencyjny, unikalnie położony nad morzem o powierzchni użytkowej - 1140,67 m2, na działce o powierzchni 0,1075 ha.
To idealne miejsce na Hotel / Pensjonat / SPA / Sanatorium. Możliwość zorganizowania letnich obozów sportowych, kolonii oraz zielonych szkół o profilu sportowym ( w sąsiedztwie obiektu znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa z kompleksem boisk rekreacyjnych do koszykówki, piłki nożnej, piłki siatkowej czy badmintona ).

Nieruchomość oddana do użytku w 2005 roku i z sukcesami prowadzona przez właścicieli. W większości pokoi wymieniono wykładzinę na panele podłogowe. Pokoje są odświeżane po każdym sezonie ( malowanie ścian, pranie wykładzin, wymiana zużytego sprzętu).
Kilka miesięcy temu została zamontowana pełna ochrona p-poż w postaci systemu czujek dymnych oraz ogniowych we wszystkich pokojach, pomieszczeniach rekreacyjnych oraz służbowych - uzyskana opinia PSP o zgodności wymagań ochrony przeciwpożarowej.

Opis obiektu:

Parter zajmuje stołówka z zapleczem kuchennym, pizzeria sezonowa, hol oraz recepcja.
Na pierwszej i drugiej kondygnacji znajdują się 24 pokoje mieszkalne 2,3,4-o osobowe oraz sala rekreacyjna o powierzchni ok. 100 m2.
Na trzeciej kondygnacji mieści  się taras o powierzchni 90 m2 wraz z leżakami do opalania.
Czwartą kondygnację zajmują 3 pokoje 2 i 3 osobowe wraz z WC oraz łazienką.
Bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego obiektu.

Lokalizacja?
Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Wrzosowej po zachodniej stronie Ustki na skraju pięknego sosnowego lasu co zapewnia idealny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Co w okolicy:
Ustka - nadmorski kurort pełen słońca, tętniący życiem, idealne miejsce na wypoczynek i dobrą zabawę. Miasteczko to ma swoje drugie oblicze - historię, która przemawia przez ludzi, którzy tu niegdyś mieszkali i tworzyli to miasto oraz budynki - dawniejsze centra życia rybackiej osady.

Jak z komunikacją?
Położenie umożliwia łatwą komunikację. Sprawnie dotrzemy do środków komunikacji - 800 m od stacji PKP, 700 m od stacji PKS. Do Słupska ok.17 km. 

Samochody?

Przed budynkiem znajduje się obszerny parking wyłożony kostką brukową.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890

W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail