;

Kameralny segment I Gdynia Redłowo

Dom (Szeregowy) na sprzedaż
2 390 000 PLN , Pow. 187,40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
187,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdynia Redłowo , Kombatantów
Rok budowy:
2024
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
00841601
Powierzchnia działki:
350 m2
Cena za m2:
12 753 PLN
Inwestycja Kombatantów 18 to osiedle domów jednorodzinnych położone na gdyńskim Redłowie na ulicy Kombatantów. W okolicy znajduje się wiele nowoczesnych, interesujących miejsc chętnie odwiedzanych przez mieszkańców, takich jak Experyment lub Tawerna Orłowska, Molo w Orłowie ale też rezerwatów i parków, które szczycą się bujnością terenów zielonych. Mieszkańcy będą mieli też do dyspozycji bardzo dobre połączenie komunikacyjne tramwajem/trolejbusem uzpełnioną transportem SKM, co umożliwi dojazd do całego Trójmiasta.

Dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska z przepięknym lasem bukowym i licznymi wąwozami jest idealnym miejscem na spacery i wycieczki rowerowe. Popularnym miejscem spotkań jest Polanka Redłowska, która bezpośrednio sąsiaduje z morzem i lasem. Wszyscy znają również leśną skarpę zwieńczoną słynnym Klifem Orłowskim.

Teren inwestycji będzie ogrodzony. Każdy dom będzie posiadał nieduży ogródek oraz garaż na poziomie -1
Na parterze został zaprojektowany salon z aneksem kuchennym, na pierwszym i drugim piętrze będą po 2 sypialnie z łazienkami na każdej kondygnacji.
Domy mają zróżnicowaną powierzchnie użytkowe. Budynki zewnętrzne będą posiadały dodatkowe miejsce parkingowe zewnętrzne.

Termin zakończenia budowy 2Q 2024


_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail