;

Kameralny Apartament I Wyspa Sobieszewska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
428 250 PLN , Pow. 34,26 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
34,26 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Sobieszewo , Narcyzowa
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
00195919
Powierzchnia działki:
111 m2
Cena za m2:
12 500 PLN
Apartament na Wyspie Sobieszewskiej w otoczeniu lasów i Morza Bałtyckiego tylko 15 minut od centrum Gdańska I Niecałe 1000m spacerem od najszerszej i najbardziej urokliwej plaży w Gdańsku. 

Architektura budynków nawiązuje do unikalnego stylu architektonicznego gdańskiej Starówki. Kamienice ułożone w szeregach o szpiczastych szczytach, to element charakterystyczny dla stolicy Pomorza.

Inwestycja składa się z ośmiu apartamentów o wyjątkowych walorach. Dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu dostępne będą 4 lokale z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 76 m2 do 111 m2.
Pozostałe cztery apartamenty wyposażone są w antresole o powierzchni 9,75 m2, którą idealnie sprawdzi się na dodatkową sypialnię.
Każdy z lokali posiada osobne wejście oraz miejsca parkingowe.

Co w okolicy?
Wschodnia dzielnica Gdańska jest otoczona wodami Morza Bałtyckiego, Wisły oraz Wisły Śmiałej. W pobliżu inwestycji znajdują się lasy, a do pięknej, piaszczystej plaży mieszkańcy dotrą spacerem w 16 minut.
Nieopodal inwestycji, znajdują się dwa niezwykłe rezerwaty przyrody - „Ptasi Raj” i „Mewi Łacha” w których można obserwować kilkaset gatunków rzadkich ptaków, oraz foki w naturalnym środowisku.
Na 11-kilometrowym odcinku wybrzeża wyspy znajduje się wiele zacisznych fragmentów plaży, gdzie w symbiozie z przyrodą znaleźć można pełne wytchnienie i odpoczynek z dala od zgiełku nadmorskich kurortów. To, co odróżnia plaże na wyspie od innych plaż nad Zatoką Gdańską, to ich dziewiczy charakter i bliskość natury.

_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail