;

Segment 125 m2 | Kokoszki | Wyjątkowa architektura

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
996 000 PLN , Pow. 125,05 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
125,05 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Kokoszki , Stokłosy
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
00461076
Powierzchnia działki:
175 m2
Cena za m2:
7 965 PLN
Nowa inwestycja znanego dewelopera w gdańskich Kokoszkach to unikatowe osiedle, w lokalizacji z wyjątkową przeszłością. Inspiracją tej inwestycji była powstała na początku XIX wieku najstarsza w tym rejonie cegielnia Ziegelei Kokoschken, która w latach swojej świetności produkowała cegły, które wykorzystywane były do budowy wielu budynków zarówno w Gdańsku jak i w jego okolicach.

Inwestycja przybliża historię tego miejsca nie tylko lokalizacją ale także poprzez przemyślaną formę budynków, które przypominają dawne zabudowania gdańskich osiedli. Wysokie okna nadają im lekkości, a wnętrzom naturalne doświetlenie o każdej porze dnia i roku. Elewacja, wyłożona płytką klinkierową, w połączeniu ze spiralnymi stalowymi schodami prowadzącymi wprost do ogrodu, podkreśla modny, industrialny charakter tego miejsca.

Osiedle jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie. Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań oraz domów.

Prezentujemy przestronny dom zaprojektowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Praktyczny rozkład pokoi podzielił wnętrza na wygodną strefę dzienną z ogrodem na parterze i komfortową część prywatną na piętrze. Każdy z domowników znajdzie przestrzeń dla siebie w trzech sypialniach, dużej łazience oraz w dodatkowym pomieszczeniu, które można przeznaczyć na garderobę lub gabinet. W domu o pow. 125 m² do dyspozycji mieszkańców jest także dodatkowe 45 m² poddasza nieużytkowego dającego możliwość dowolnej aranżacji.

Na terenie inwestycji zaplanowano prywatny zagajnik oraz zbiornik wodny - przestrzeń do zorganizowania rodzinnego pikniku czy popołudniowego spotkania w gronie sąsiadów. Z myślą o najmłodszych zaprojektowany został z kolei plac zabaw.

_____________________________

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważną polisą OC.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie lub chcesz negocjować cenę?
Zadzwoń pod numer 720 801 890
W każdej chwili możesz także do nas napisać na adres: biuro@partner-house.pl

Więcej aktualnych ofert z Trójmiasta i okolic na
www.partner-house.pl

Nieprawidłowy adres E-mail