;
  • Data dodania: 09.06.2022
  • Autor wpisu: Jacek Misan
  • Tagi: sprzedaż domu, wymarzony dom
Dla większości ludzi dom jest największą inwestycją finansową, więc zapewnienie najwyższej ceny w sprzedaży ma kluczowe znaczenie.
Choć może się to wydawać proste, sprzedaż domu to złożony proces, który wymaga znacznego doświadczenia, wiedzy, czasu i wysiłku. Sprzedającemu bardzo trudno jest samodzielnie poruszać się po skomplikowanym i szczegółowym procesie sprzedaży, powinien koniecznie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie zbywania nieruchomości. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o przestrzeganie wszystkich aspektów wymogów regulacyjnych i dokumentacji prawnej.
Sprzedaż domu wymaga pełnego zrozumienia tego, czego kupujący szukają w nieruchomości. Pośrednik w obrocie nieruchomościami wie, jakie rozwiązania i ulepszenia są konieczne i co należy zrobić, aby Twój dom dobrze się prezentował. Nie chcesz tracić czasu i pieniędzy, skupiając się na niewłaściwych rzeczach, więc zatrudnienie Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, który udzieli Ci profesjonalnych, spersonalizowanych rekomendacji, zapewni, że dokonasz właściwych inwestycji czasu i pieniędzy przed wystawieniem domu na sprzedaż.
Profesjonalny Pośrednik wyjaśni, jak agencja działa wśród różnych stron zaangażowanych w transakcję, stworzy strategiczny plan marketingowy, który zapewni maksymalną strategię kapitałową. Twoja nieruchomość jest bardzo ważnym i cennym zasobem, a jej sprzedaż może być emocjonalnym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Odpowiednia wycena, analiza konkurencji, sprzedaż, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, fotografie, copywriting, prezentacje, marketing, kontakt z innymi agentami, negocjacje i wiele innych niuansów oraz subtelności stanowią o różnicy między niepowodzeniem, a udaną sprzedażą.
Ponadto Profesjonalny Pośrednik posiada odpowiednie narzędzia, obejmujące dostęp do ekspertów, zasobów agencji, mediów społecznościowych i ogromnych możliwości wyszukiwania nieruchomości. Bez dostępu do tych narzędzi i zasobów pula kupujących będzie bardzo ograniczona, co przekłada się na mniejszą konkurencję i niższą cenę sprzedaży dla Ciebie.
Zawsze myślimy o potrzebach naszych klientów i ich celach dlatego będziesz mieć po swojej stronie wykwalifikowanych ekspertów w trakcie całego procesu. Dodatkowo współpraca z naszymi wyspecjalizowanymi partnerami to gwarancja dostępu do najlepszych ofert i dopasowanie kredytu do Twoich indywidualnych potrzeb.


Szukasz pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Potrzebujesz wsparcia finansowego? Zadzwoń do nas – +48 720 801 890, napisz – biuro@partner-house.pl  lub wejdź na stronę www.partner-house.pl  
W bezpieczny sposób pomożemy Ci w każdej sprawie.